Masażyści


Masażyści

Masaż tajski jest szczególną formą odprężenia i relaksu. Masażysta musi nie tylko posiadać odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, ale winien być wręcz przesiąknięty orientalną kulturą, aby móc poczuć jej wyjątkowość i wykorzystać niewyobrażalny potencjał.

Nasi masażyści zostali wybrani spośród wielu kandydatów. Sugerowaliśmy się ich doświadczeniem, kompetencjami, wiedzą, ale też braliśmy pod uwagę ich pasję i zamiłowanie do tajskiej kultury. Są więc to specjaliści od tajskiego masażu, którzy kształcili się w samej ojczyźnie tajskiego masażu, czyli Tajlandii. To w tamtym kierunku udaliśmy się, aby odnaleźć dla Was najlepiej wykwalifikowanych w tym kierunku pracowników.dyplomowana masażystka z siedmioletnim doświadczeniem.

Specjalizująca się w masażach tajskich wykorzystujących starożytne elementy jogi, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, kształciła się w najlepszych szkołach masażu Tajlandii.

Czytaj więcej


dyplomowana masażystka z doświadczeniem

Można się łatwo pomylić - piękna, delikatna i zwiewna kobieta przy masażu staje się kompetentna, wyważona, zdecydowana. Natt jak potrzeba jest twardą masażystką, świetnie rozumiejącą potrzeby klienta i potrafiącą je w pełni zrealizować.

Czytaj więcej


dyplomowany masażysta z 15-letnim doświadczeniem

Prawdziwy Mistrz tajskiego masażu. Ukończył najbardziej prestiżowe szkoły tajskiego masażu, między innymi Thai Traditional Medical Services Society oraz Wat Pho. Przypomnijmy, że Świątynia Wat Pho jest najbardziej prestiżową i najstarszą Świątynią masażu tajskiego w Tajlandii.

Czytaj więcej


Paralaksa tła

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!Top