Masażyści


Masażyści

Masaż tajski jest szczególną formą odprężenia i relaksu. Masażysta musi nie tylko posiadać odpowiednie umiejętności i kwalifikacje, ale winien być wręcz przesiąknięty orientalną kulturą, aby móc poczuć jej wyjątkowość i wykorzystać niewyobrażalny potencjał.

Nasi masażyści zostali wybrani spośród wielu kandydatów. Sugerowaliśmy się ich doświadczeniem, kompetencjami, wiedzą, ale też braliśmy pod uwagę ich pasję i zamiłowanie do tajskiej kultury. Są więc to specjaliści od tajskiego masażu, którzy kształcili się w samej ojczyźnie tajskiego masażu, czyli Tajlandii. To w tamtym kierunku udaliśmy się, aby odnaleźć dla Was najlepiej wykwalifikowanych w tym kierunku pracowników.dyplomowany masażysta z doświadczeniem.

Ukończył najbardziej prestiżowe szkoły masażu tajskiego w tym Thai Traditional Medical Services. Nasz mistrz masażu zdrowotnego. Jego 20-letnie doświadczenie pozwoli niezwykle celnie zlokalizować i usunąć przyczynę bólu.

Czytaj więcej


dyplomowana masażystka z doświadczeniem.

Masuje intensywnie, pełną dłonią i z zapałem. Suai bez wątpienia jest jedną z najlepszych masażystek na Śląsku. Specjalizuje się w masażu klasycznym oraz stóp, a masaż relaksacyjny wykonuje ze szczególną dbałością.

Czytaj więcej

Chanpen
dyplomowana masażystka z siedmioletnim doświadczeniem.

Specjalizująca się w masażach tajskich wykorzystujących starożytne elementy jogi, aby poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności, kształciła się w najlepszych szkołach masażu Tajlandii.

Czytaj więcej

Wan
dyplomowana masażystka z doświadczeniem.

Ukończyła prestiżową szkołę The Union of Thai Traditional Medicine Soeiety. Masaż jest jej pasją, której poświęca się w całości. Wan jest perfekcjonistką, która świetnie dobierze i zaradzi odpowiedni rodzaj masażu dla Ciebie.

Czytaj więcej


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!REZERWACJA ONLINE
Top